Ekip Üyeleri

Ekip üyeleri hakkında bilgi alıp, öz geçmişlerine göz atabilirsiniz.

Hakan Bozkurt
Hakan Bozkurt

2012 yılı Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden Veteriner Hekim unvanı ile mezun olmuştur. 2009 yılından itibaren Ankara’nın çeşitli klinik ve hayvan hastanelerinde Stajyer hekim, Acil hekimi ve Klinisyen hekim olarak çalışmıştır. Öğrenim hayatı boyunca ve mezun olduktan sonra Pet hekimliği ve klinik yönetimi konusunda birçok ulusal ve uluslararası kongreye katılmıştır. 2014 yılında Çanakkale Anka Veteriner Kliniği’nde kurucu ortak olarak çalışmaya başlamıştır. İyi derece İngilizce bilmektedir.

Kurucu Ortak | Veteriner Hekim

Aliye Bozkurt
Aliye Bozkurt

2006 yılında Ankara Batıkent Lisesi’nden mezun olup 2007 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamıştır. 2009 – 2014 yılları arasında Ankara’nın çeşitli klinik ve hayvan hastanelerinde Stajyer hekim, Acil hekimi ve Klinisyen hekim olarak görev yapmıştır. 2013 yılında Veteriner Hekim unvanı ile mezun olmuş, 2014 yılında Çanakkale’ye yerleşerek Çanakkale Anka Veteriner Kliniği’nde kurucu ortak olarak çalışmaya başlamıştır. 2020 yılında Balıkesir Üniversitesi Veteriner Fakültesi Cerrahi Anabilim dalında yüksek lisans eğitimine başlamış ve 2021 yılında “Kedi ve Köpeklerde ekstremite kırıkların tedavisinde karşılaşılan komplikasyonlar” konusunda seminer vermiştir. Çınar isminde bir oğlu olan Veteriner Hekim Aliye Bozkurt’un Benjamin, Turta ve Dolares isminde 3 kedisi ve Mia adında bir köpeği vardır.

Kurucu Ortak | Veteriner Hekim

Yiğit Kıran
Yiğit Kıran

1992 yılında Çanakkale’de doğdu. Lise eğitimi sırasında spora oldukça düşkündü. 2011 yılında Afyon Kocatepe Veteriner Fakültesi’nde lisans eğitimine başladı. Eğitimi sırasınca ayrı ayrı zamanlarda barista, barmen ve işletmeci olarak çalışmasının yanı sıra spora olan tutkusunu da sürdürdü. Fakülte içinde ve dışında başarılar kazandı. 2021 yılında Veteriner Hekim unvanı ile mezun oldu. Mezun olduktan sonra Anka Veteriner Kliniği bünyesinde Veteriner Hekim olarak göreve başladı.

Veteriner Hekim

Ayla Uludağ
Ayla Uludağ

1995 İzmir doğumlu olup 2013 yılında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Turizm İşletmeciliği’nden mezun olmuştur. 2020 yılından itibaren Anka Veteriner Kliniği’nde Halka İlişkiler biriminde görev yapmaktadır. İyi derecede İngilizce ve orta derecede Rusça bilmektedir.

Halkla İlişkiler

Bize Ulaşın